| Andreea1994Aar a întrebat:

Am o durere insuportabila la umar, de la umar coboara in jos pana in degete. Aveti idee ce as putea face ca sa treaca sau ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Da-te cu fastum gel. Daca durerea continua, consulta un doctor (du-te la cel de familie pentru inceput).

| Uvox a răspuns:

Pot fi probleme cu vertebrele. Oricum, daca persista, fuga la doctor.

| NightLovell a răspuns:

Mergi la un medic, cauzele pot fii multiple si decat sa ne dam cu parerea si sa nu fie asa, mai bine mergi la un medic specializat si-ti va spune care este problema! O seara faina!