| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de rusinoasa. happy
Pana acum 2 luni, mergeam in fiecare dimineata la baie, iar scaunul era normal. Am fost constipata cam 4 zile, dupa care am suferit de infectie urinara cu bacteria E-coli, pe care am tratat-o. Dupa aceea, am continuat sa merg ca de obicei la baie, doar ca scaunul a devenit foarte tare si uneori petrec jumatate de ora sau chiar mai mult. Consum multe lichide, ciorbe, supe, ceaiuri in fiecare zi(musetel, coada soricelului, afine), insa as vrea sa stiu daca ar trebui sau nu sa ma ingrijorez.Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| catafan a răspuns:

Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat.

| Azµre a răspuns:

Du-te la farmacie si i-a si tu Fibre asa se cheama este un medicament din plante, care te scapa de constipatie si iti regleaza tractul intestinal. O sa iti treaca in 2 zile maxim happy spor.

| DreaMiss a răspuns:

Nu cred ca e ceva de ingrijoret, insa ar trebui sa mergi la medic sa vada el ce ai. happy