| KiLLr0Y a întrebat:

am o problema in legatura cu rinichii.Am piatra la rinichi. Ajuta cu ceva berea? Curata rinichii? Daca da cata catitate sa beau pe zi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, nu ajuta nu absolut nimic, doar ii suprasolicita. Încearcă sa bei ceaiuri. Aici ai cateva
http://m.doctorulzilei.ro/......a-rinichi/

| Divy a răspuns:

Eu am auzit că ceaiul de limba cerbului e bun în cazul petrei la rinichi. Rezultatele le vei avea în timp!

| RaulDenis100 a răspuns:

Si lebenita curata rinichii

| untu a răspuns (pentru RaulDenis100):

Lubenita(Harbuz)!

| untu a răspuns (pentru RaulDenis100):

Este posibil ca berea curata si elimina piatra la rinichii impreuna cu sucul de lamaie si ulei de masline timp de 6 zile! Recomand sa va consultati la acest link -...26697.html Insanatosire grabnica!

| untu a răspuns (pentru untu):

Imi cer scuze ca acest raspuns nu este pentru dvs., ci pentru KiLLr0Y!

| untu a răspuns (pentru untu):

Da,este posibil ca berea curata si elimina pietrele la rinichii impreuna cu sucul de lamaie si ulei de masline in timp de 6 zile! Recomand sa cititi acest link trimis de mine:-...26697.html Insanatosire grabnica va doresc!