| M1hai a întrebat:

Buna ziua am o problema mare mi-au ramas miste pete maronii pe spate de asta vara, cum pot scapa de ele? happy dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aruncă o privire aici, poate te ajută.
http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?t=2743
Te pup!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vizitează un medic pot fi atât pete datorită ultravioletelor dar și a unor ciuperci.

| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Sabin9000 ti-a raspuns cel mai bine.
Singura varianta fiind cu laserul.

Sanatate!

| pLeX a răspuns:

Intreaba un dermatolog :p

| sabin9000 a răspuns:

Nu se poate scapa de ele...Sunt pete de la soare happy