| slim619 a întrebat:

Buna Ziua.

Am si eu o intrebare, astazi am lipsit de la serviciu si trebuie sa merg la doctor pentru a-mi elibera concediul medical dar am buletinul expirat, ar putea fi asta o problema sau as putea folosi certificatul de nastere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Du-te cu buletinul expirat, si cu certificatul de nastere, doctorul nu e banca, nu o sa te puna sa te autentifici cu sange tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu e problema, daca doctorul te cunoaste.
Sau ai card de sanatate.