| Cristina_Loredana_1998 a întrebat:

Am si eu o întrebare și sper sa fi ales bine categoria.
Au trecut 42 de zile de la ultima menstruație și teoretic dacă îmi venea atunci când trebuia acum trebuia sa fiu in perioada ovulației. Menstruația nu a apărut dar ovulatia da, este posibil?
Nu sunt gravida am făcut 2 teste de sarcina rezultat negativ.
Este posibil sa apăra ovulației fără menstruație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Poți avea o dereglare hormonala și nici un endocrinolog sa nu știe pana nu îți citește analizele.