| razvansteel a întrebat:

Buna ziua am si eu o mare problema de ceva vreme aproximativ 4luni am asa o senzatie de parca am fruntea despartita de gura...simt ca si cum de la ochii mi se rupa fruntea si numai am tot capu intreg ma incurca la vorbire ..numai pot sa gandesc numai pot sa fac. nimic simt ca numai simt eu.tin sa precizez ca am avut niste certuri cu parintii, scandaluri am fost diagnosticat cu nistacmus mai demult timpsi mi-a dat oftalmologu ochelarii ehh in aste 2 luni ochelarii i-am tinut numai pe nas sa fie oare din cauza asta? am facut niste analize si mi-a iesit glanda cam mare de curand am fost la pshiatru ...si mi-a prescric cipralex deoarece am asa niste atacuri de panica si simt ca numai imi simt capul.de la ce oare sa fie senzatia asta? e foarte urata credeti-ma. parca am asa fruntea ridicata de gura cum ar veni :si parca nu traiesc prezentu sad si in aste vreo 3 luni nu prea am iesit din casa parca am pierdut controlu cu realitatea si stateam zilnic intre 9-12 ore pe pc sa fie oare din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Buna seara! Ai vazut contraindicatiile acelor pastile ce ti le-a recomandat medicul? Posibil sa fie de la acelea. Am avut si eu un caz de genu si s-a tratat cu niste produse naturiste. Acum nu mai are nimic. Astept sa vorbim pe lazarescu_constantin (id messenger). O seara placuta!

| razvansteel explică (pentru BIOO):

Dabea ieri am inceput tratamentu...senzatiile aste le am de 4 luni...