| aigi1 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema am stat in curent cred si ma doare coloana (mijlocu`)si cand alerg sau fac sport nu mai simt dar ma doare ce trebuie sa fac ca sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| InoKo a răspuns:

Faci o turta dintr-un ou, miere si faina cit cuprinde portia.Toate aceste ingrediente le amesteci si o sa primesti o turta. O pui in zona care te doare si o tii macar 2 ore. Evita contactul cu umezeala, frigul, gerul s.a.m.d.Imbracate bine si fa o baie cu apa calduta.Vezi ce mai spun parintii si cei mai in virsta.Numai santate.

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Incearca fizio terapie