| GabrielxDD a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema.
Cand respir ma doare in partea stanga sus la piept, si cand ma incordez si cand apas tot asa ma doare in partea stanga sus la piept

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai o racea puternica si nu trece de la sine.
Du-te la medicul de familie si apoi, daca este cazul, sa faci o raza pulmonara!
Nu ezita si consulta un medic urgent!
O zi buna happy

1 răspuns:
| GabrielxDD explică:

Am fost azi dimineata la o farmacie si i-am explicat farmacistului ce problema am si a zis sa nu mai beau energizant, mi-a dat niste medicamente.