| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema de cv timp ma poate ajuta cineva care a mai trecut prin aceasta problema de ceva timp imi apar pe brate si pe spate niste bubite marunte ca niste cosuri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ax3LdeV a răspuns:

Recomandarea e sa vezi un medic dermatolog