| dede31 a întrebat:

Buna ziua am un catel de 7 luni corcitura de ciobanesc cu lup.am fost cu el la veterinar dar tot asa se simte nu mananca bea decat apa si vomita ce ii pot face help va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca a mancat ciocolata e cam aliluia.

| Grimmjow69 a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la mai multi veterinari, poate unul dintre ei o sa isi dea seama ce are Ciobanescul tau.

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Eu zic sa te mai duci la veterinar si sa-i faci o retrografie si sa vezi ce are poate are ceva in burta.Sa-i urez cainelui tau, sanatate!