| Bizzle a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Am un catel de 1 an si 4 luni bichon maltez. Si sincer numi pot inchipui ce are. Vomita spuma gen. Sau mai vomita ce mananca. Nu il indop. Ii dau atat cat trebuie. De mult imi vomita ce are? Mama spune ca ar avea probleme cu stomacul da cred ca a zis si ea asa in fundal. Nu stiu ce sa fac? Voiam sa-l duc la veterinar doar ca am zis sa aflu si niste pareri. Multumesc. Fundita happy!

6 răspunsuri:
| Bizzle explică:

Multumesc oricum pentru toate raspunsurile. Viermi nu are deoarece cand cainele meu are viermi ii miroase gura, ceea ce acum nu se intampla. Am rezolvat problema. Iar acum e bine mersi. Multumesc oricum happy

| LuMix a răspuns:

Da cel mai du-te cu el la veterinar

| Bizzle explică (pentru LuMix):

Lasa am aflat cauza. Lam sunat pe varu care e veterinar. Mersi oricum happy

| kameleonic a răspuns:

Trebuie sa-l duci neaparat la un veterinar, nu e de gluma.

| lisande a răspuns:

Trebuie sa il duci la veterinar.E posibil sa aiba viermi la stomac.

| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns:

Poate sa aiba viermisori. Cainele meu cand a avut viermisori vomita nu prea mancat si dabia facea caca si daca facea il facea moale; tata a zis sa ii dau apa cu sare am facut asta i-am bagat pe gat si isi mai revenise dar ca sa ma asigur am fost cu el la veterinar.