| Name177 a întrebat:

Azi dimineata si in seara asta am observat niste pete maronii pe lenjeria intima? Sa-mi vina menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti/ai ajuns sa fii in acea perioada a ciclului menstrual in care urmeaza sa porneasca sangerarea menstruala, petele de pe lenjeria intima cel mai probabil reprezinta ''mesagerii'' care anunta pornirea iminenta sau in ziua urmatoare a menstruatiei. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Da

| Name177 explică (pentru corbulalbrosu):

Imi vine prea devreme, ce altceva poate sa fie? eu aveam ciclu neregulat dar ultimele 4 au fost de peste 30 de zile

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Name177):

Oare ai uitat ca ai folosit pastila Escapelle in luna Ianuarie?