| GabryeluL a întrebat:

Ce clinica oftalmologica recomandati in Iasi? Argumente

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Eu am fost la policlinica de elevi și studenți unde consult era gratuit și a fost ok. Dacă ești dispus să plătești consultația de 50 de lei, îți recomand Optica Transparenta. E lângă Moldova, pe strada opusă. Adică e cum mergi de la Palas tot înainte pe lângă linia de tramvai, spre Târgu Cucu. Când treci de casa de pensii faci dreapta și e imediat după colț.
O recomand pentru că doamna la care am fost (cred ca e după masă doamna, de la 14 în colo, nu știu sigur) e foarte pricepută și răbdătoare. Plus că tot personalul de acolo e foarte primitor și se comportă foarte drăguț cu tine

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e bună, la ce-ți trebuie argumente, dai stele michelin?

| GabryeluL explică (pentru sierra1):

Da, dau.

| sierra1 a răspuns (pentru GabryeluL):

Dă Găbiță, dă