| Florin_Andrei_Mindru_1994 a întrebat:

Cine stie un salon in Arad unde se fac sedinte cu laser pentru stergerea unui tatuaj? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EdyBoss12 a răspuns:

Ai tatuaje omule?
Unde ti le-ai facut zi-mi si mie

| Florin_Andrei_Mindru_1994 explică (pentru EdyBoss12):

Salut, am unul mic pe gat daca te referi la zona corpului, daca te referi la zona unde l-am facut, am fost la un salon in Arad langa Uta dar nu mai știu cum se numea salonul. De ce?