| theshark26 a întrebat:

Daca am parul asa ca in poza inseamna ca chelesc sau ce? Mentionez ca am 18 ani si sunt paros pe corp in general... Sprancene mari, gene mari, parul pe picioare e mare, pe maini la fel, barba la fel dar ma ingrijoreaza parul... daca arata asa chelesc? Poza: https://ibb.co/tm6V9QG

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu chelesti. Ai parul normal.

| theshark26 explică (pentru alina2k18):

Mi-a mai spus cineva la fel ca am parul normal si nu am cum sa chelesc doar dupa 30 de ani... Multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Odată ș-odată, da

| theshark26 explică (pentru sierra1):

Nu m-am referit dupa 30 de ani, zic asa acum dupa par