| rapa a întrebat:

dc imi bate tare inima cand sunt suparat/nervos sau si fara motiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Or fi de la stres. Oricum ar fi iti recomand sa te duci la un medic sa te consulte si sa-ti prescrie o reteta sau sa te duci la farmacie si sa iei o cutie de Egilok.

Sper ca te-am ajutat happy

| mihaiduban a răspuns (pentru SkittlesNuMaiTrecePeAici):

Cand esti nervos s-au suparat este normal sa iti bata tare... Dar fara motiv...
Poti sa iei sedocalm sau cum a zis Skittles egilok si nisthe aspacardin
Recomand sedocalm din proprie experienta!
DAR DUT-E LA MEDIC CEL MAI BINE!

| BogdanV20 a răspuns:

Salut, e posibil din cauza stresului. de ce nu incerci sa fi mai calm/a? dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa te duci sa te vada si un medic, nu cred ca este nimica grav... dar pentru siguranta e mai bine. Nu lua buline, te-asi sfatui sa nu iei deloc, bulinele nu te fac bine, te fac pe moment. ce-ia ce ne face pe noi bine sunt propile puteri! Multa sanatate!

| rapa explică (pentru BogdanV20):

Ce sunt alea buline?

| BogdanV20 a răspuns:

Sufletpierdut : pastile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, ce faceti, prescrieti medicamente care in mod teoretic se dau cu reteta? Sa facem pe doctorii alopati pe internet si sa dam hapuri dupa ureche! Sufletpierdut, sa te duci musai la un consult. Pana atunci, ia un complex de vitamine B (daca are si Magneziu si Calciu si mai bine) si bea niste ceai de paducel.
http://www.farmaciata.ro/......palpitatii
http://sanatate.bzi.ro/......ardie-1473
Sanatate!

| EuStiuDeja a răspuns:

Pai s-ar putea sa fie ceva genetic...ai putea sa te duci la doctor sa vezi ce tratament iti da happy in orice caz nu mai sta asa sa nu se agraveze situatia.:*