| cristio24 a întrebat:

De 7 zile mi-au apărut pe capul penisului niște pete roșiatice(3 pete) după ce m-am mastu*bat. Menționez ca nu ma mănâncă și nu am nici un simptom ce ar putea fi și ce ar trebui sa fac? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mergi de urgenta la medicul dermatolog!

| Volsvagan70 a răspuns:

Probabil ai facut o iritatie. Stai calm si daca nu trec in cateva zile, spune-le parintilor. Daca iti e rusine sa le spui, spune-le si tu ca te-au frecat chilotii, sau stiu eu...
In fine, nu cred ca este ceva grav.

| Rm12 a răspuns:

Taie-l.

| cristio24 explică:

Ms