| Alex2526 a întrebat:

Salut, la baza penisului mi-au apărut niște pete rosiatice spre alb in jurul firelor de par. Ce pot face si de la ce sunt? Si pe pielea care acoperă capul penisului am niste creaturi adânci! IMI PUNETI DA NISTE SFATURI DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

URGENT, mergi la medicul UROLOG.

| Elinelaaaa a răspuns:

Fuga fuga la ginecolog, posibil sa fie o infectie asa ca nu mai sta.

| Alex2526 explică (pentru Elinelaaaa):

Si de la ce poate fii infectia asta ca n am avut contact sexual pana acu?
E bine daca ma spăl cu ceai de musetel?

| xVictor a răspuns (pentru Alex2526):

Cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor dar ma bucur ca tu inca mai crezi in leacurile babesti, si eu sunt genul ala laughing punctele albe pot fi puncte de grasime in schimb alea rosii, nu am vazut niciodata. ^_^ o fi o urticarie sau o infectie, sfatul meu e sa te mergi la medic si sa ai grija ^_^ nu e de jucat cu viitorul,, familiei''

| Elinelaaaa a răspuns (pentru Alex2526):

Scumpule, ele nu se pot face doar prin contact sexual.