| Mateo1282 a întrebat:

Buna ziua! De cam o luna in coace sunt puțin ametit și am o durere de stomac care nu e foarte puternica dar o simt. Mă dor uneori unele articulații. Am și dureri de cap dar mai rar,însoțite de dureri de tâmpla,de ureche și sub ureche,la ambele urechi. Nu tot timpul simt aceste dureri, spre exemplu când merg sau stau pe afara nu am aceste dureri. Menționez că am 12 ani și jumătate. Va rog frumos daca îmi puteți da un răspuns concret. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu gasi solutii pe internet pustiule, vorbeste cu unul dintre parintii tai si prezinta-te la medicul de famile! de acolo va sti medicul catre ce specializare sa te indrume pe mai departe, ce analize poti face etc
nu sta asa si vorbi cu noi pe net!
sanatate multa!

| Lukasssz a răspuns:

S-ar putea sa ai colon iritabil, colita, ulcer.Cel mai bine ar fi sa mergi la un doctor sa vada si el care e problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mateo spune-le te rog frumos multe de tot părinților tăi căci ai probleme de sănătatea foarte mari și trebuie să-le tratezi la timp să mergeți împreună la doctorul de familie să-ți facă o consultație să-ți prescrie o rețetă. Spunele urgent părinților tăi simptomele tale și probleme tale de sănătate.

| OneReason a răspuns:

Cauzele care pot include infecții, probleme cu digestia, tensiunea arterială scăzută sau alte condiții medicale