| Tudor_Rata_2003 a întrebat:

Imi e putin rusine sa va spun dar am testiculul stang umflat si ma doare. A inceput sa ma doara de cand am fost la sanius si am stat in frig, ud. Durerea nu este permanenta.Stiti ce sa fac? Nu vreau sa ii spun cuiva fiindca imi e rusine. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Cu rusinea risti sa ramai cu probleme pe viata.
Urgent la medic.

| Tudor_Rata_2003 explică (pentru xerxes1):

Stii ce as putea avea?

| xerxes1 a răspuns (pentru Tudor_Rata_2003):

Eu am fost operat din cauza unei lovituri la fotbal.
Stiu doar ca nu este de gluma.