| LaurentiuLau a întrebat:

De ceva timp am niste dureri de cap. Si aceste dureri de cap au dus la ameteli, oboseala, ma simt prost in general. Sunt foarte sperios. Fac foarte des atacuri de panica. Si mi-e frica de ce as putea sa am. straight face Multumesc mult. Funda. As vrea sa imi spuneti ce am, nu sa imi spuneti sa ma duc la medic. oh go on

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Nu suntem medici, nu te-am controlat, n-avem de unde să știm ce ai pățit. Doctorul n-o să-ți facă absolut nimic. Ai putea avea anemie sau lipsă de calciu, dacă ești stresat. Cel mai sigur e să te duci la doctor. În cel mai rău caz, o să îți facă analize. Nimic de care să te temi. Și nu ai simptomele unei boli grave.