| AndreutzaAndreeaDeea a întrebat:

Buna ziua.
De ceva vreme am observat, ca buza mea superioara, cat si cea inferioara s-a albit, s-a decolorat!
Ma poate ajuta cineva cu un sfat sau are cineva idee care ar putea fi cauza?

Va mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mancat salata cu otet.

| sierra1 a răspuns:

"ca buza mea superioara, cat si cea inferioara s-a albit" (S-AU că ie două)

recomand un consult medical urgent, poate fi o reacție parșivă a hipotalamusului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe cineva sa ti le sarute si sa le muste, sigur isi vor reveni smug. Daca e o problema ce iti afecteaza si starea fizoca eu zic sa lasi netul si sa te duci la un medic?

| Robertandrei4858 a răspuns:

De la schimbul brusc de temperatura de afara, crema de galbenele le face roși și cărnoase.