| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! De doua saptamani mi se umfla venele la tampla si nu stiu de ce...in urma cu doua luni mi-am facut fisa medicala si nu am avut nimic. Cer sa mai precizez ca am avut examen vineri (liceul militar, am 14 ani)si am fost putin stresat. De asemenea un lucru de care nu sunt mandru este ca stau peste 8 ore pe telefon si cred ca asta e devina...mama mi-a spus ca nu am nimic(este asistenta).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu vei face față ca militar nu e de tine, cel mai bine muta te la alt liceu si lasa cariera militara acolo trebuie sa fi sanatos tun.

| Violleta2022 a răspuns:

O Dumnzeule mare, dar tu nu ai de invatat, de facut teme sau altele, de stai peste 8 ore pe telefon?
Unde-ti sunt parintii, chiar nu te supravegheaza nimeni?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e asta de vina, poate ai o infectie la nivelul capului sau ai probleme cu tensiunea

| Mihaita32 a răspuns:

Se poate sa fie o oboaseala acumulata.
Vezi cateva sfaturi si multa odihna, relaxare.

https://www.mediculmeu.com/boli-si-tratamente/reflexologie/oboseala.php
https://www.scritub.com/......l34175.php

| Tarinus989 a răspuns:

Si ma simt cam obosit de cateva zile... daca are vreo legatura

| Alex1208 a răspuns:

Ocupă-ți timpul cu altceva. Lasă telefonul că te distruge. Mai roag-o pe mama ta să te ducă la un specialist.