| anonim_4396 a întrebat:

De doua zile, gasesc lenjeria intima patata de "o chestie" urat mirositoare. Ce poate fi si care-i motivul pentru care a aparut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ginecologul tău ce spune? Pe el trebuie sa il intrebi. Stiai?

| SkyPilot a răspuns:

Ai o infectie jos. Daca nu ai luat-o de la prietenul tau, o poti face si de la excesul de antibiotice sau chiar sa o iei pe maini. Ar trebui sa iti tratezi partile intime cu aceeasi igiena stricta cu care iti tratezi gura.
Mergi la ginecolog, iti va lua un esantion, poate iti va prescrie ceva de la inceput. Lucrurile acestea nu trec de la sine si daca nu le tratezi, poti avea probleme serioase mai tarziu.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Antibiotice nu am consumat deloc, ultimul act sexual (ce-l de al doilea, pana acum) l-am avut in urma cu doua saptamani.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am cum sa stiu de unde ai luat-o. Nici nu stiu ce este, depinde de miros si de culoare. E acolo, trebuie tratata. Si e foarte probabil ca trebuie sa va tratati amandoi simultan si sa nu faceti sex in timpul tratamentului. Incerc doar sa iti spun ce ar fi bine sa faci, nu vreau sa te fac sa te simti prost sau sa te acuz de ceva si nu trebuie sa te justifici in vreun fel fata de mine. Concentreaza-te pe rezolvarea problemei, asta e important.

| anonim_4396 explică (pentru SkyPilot):

Nu are culoare, doar miros.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

E transparent sau alb? Ai putea sa imi spui ce varsta ai?