| Mălina0202 a întrebat:

De fiecare dată când depun puțin mai mult efort fizic, fața mea se inroşeşte complet si îmi apar nişte pete de culoare albă...iar când depun efort fizic la soare,în căldură, roşeața feței e urmată de dureri teribile de cap, deasupra cefei. Care ar putea să fie cauzele?
Mulțumesc anticipat pentru ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să te vadă un medic.

| Demidol a răspuns:

Roseata, dureri de cap, inseamna tensiunea crescuta. Mult as zice. Mergi numaidecat la medic.