| Danielapetti a întrebat:

De fiecare data când depun efort mi se înroșește fata, dar doar partea dreaptă, nu am mai auzit niciodată asa ceva și mam cam saturat toată lumea se uita lung la mine.Doctorul de familie zice ca e ciudat și nu a mai auzit asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este posibil sa ia rozacee si partea dreapta sa fie mai expusa/ sensibila decat stanga.

| LaviniuA a răspuns:

E foarte simplu, ai rozacee. Doctorul de familie poti sa-l trimiti inapoi la facultate laughing

| Nelucojoc a răspuns:

Poate iti raspunde sau directieaza cei de la Comunicare, e greu ce spui...