| liviunm a întrebat:

Buna ziua de la cafea iti pot aparea cosuri pe corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Blueberry8 a răspuns:

Nu!

| Bondarel99 a răspuns:

E posibil orice. Unele persoane au cosuri dupa ce mananca ciocolata.

| TomyBrave2019 a răspuns:

Nu cred. Dar coșurile în general apar de la carne, lapte, etc.

| 123123NONAME123123 a răspuns:

Cosurile iti apar de obicei la pubertate+adolescenta+tinerete si dispar de la sine sau cu ingrijire personala, din cate stiu cafeaua nu are legatura.

| mirceakitsune a răspuns:

Nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.