| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Buna ziua ieri seara am fost la stomatolog astazi mi-a aparut sub limba aceasta bubita stie cineva de la ce e? Stomatolog https://imgur.com/gallery/f0bKU

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Am avut si eu. Dar nu este neaparat facuta de la cabinteul stomatologului. Nu stiu ce poate fi. Dar stiu ca va trece. Eu nu am lasat-o; dupa ce m-am spalat bine pe maini am rupt-o cu unghia. big grin Nu zic sa faci si tu la fel. Cred ca va trece de la sine.
Ma gandesc ca poate ai mancat cu mainile nespalate sau vreun fruct nespalat. Oricum, va trece -cred ca in mai putin de o saptamana.
Daca crezi ca nu este curat, daca ti se pare ca nu este igienic acel cabinet, atunci nu mai mergi acolo. Continui reparatia maselei in alta parte.