| zNNeX a întrebat:

imi poate sugera cineva niste suplimente pentru cresterea in greutate / masa musculara? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

In primul rand cum stai cu alimentatia? Cate mese ai pe zi? Ai mese bogate in proteine, carbohidrati si fibre? Faci vreun sport? Cati ani ai?

| Ionut58282856 a răspuns:

Medicul iti recomanda nu cineva care nu te vede si nici macar nu stie ce mananci pe zi