| Ruzxy a întrebat:

Buna ziua, in data de 21 martie am avut o operatie pentru deviatie de sept si polipi. A doua zi la iesirea din spital doctorul mi-a recomandat un tratament ce consta in spalaturi nazale si antibiotic de 2 ori pe zi. Astazi, in ziua a 4 a de la operatie simt disconfort in gat si nevoia de a scuipa, in momentul in care scuip, scuip o mucoasa alaturi de sange. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, noi nu suntem medici si avem medicie pe aici ca sa-ti spunem... mergi la medic sau sa sune unul din parinti la medic si sa explice ce ti s eintampla, daca s-a infectat sau daca este nromal.