| Alexandinho10 a întrebat:

Dupa operatia de polipi scuip in fiecare zi ceva flegma rosiatica. Doctorul a spus ca e normal (si alte asistente dar ij ziua in care m-am operat de polipi) dar eu inca scuip si acum si a trecut o săptămână

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Nu,nu este normal, eu nu sunt medic, dar imi dau cu parerea pentru ca si eu am fost operat de polipi si nu am patit asa ceva, te sfatuiesc sa te adresezi altui doctor.

| Alexandinho10 explică (pentru gheorghe699):

S-a rezolvat. Este din cauza ca nasul nu a fost curat complet si plus răceala au dus la expectorație