| MaulFlame a întrebat:

ma masturbez des, azi dupa ce m-am masturbat mi-au aparut niste bubite rosii mici langa capul penisului, am 16 ani, daca nu ma duc la medic pot pati ceva? imi pot trece de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa te duci la medic pentru a-ti recomanda o anumita crema. In timp ce te-ai masturb.at, posibil sa fii fost murdar pe maini ori sa fii avut vreun anumit microb. In plus, fara nici o legatura cu problema care ti-a aparut, de ce te masturbe.zi? Esti asa idiot? Crezi ca nu esti in stare sa duci o fata la orgas.m? Esti prea urat? In plus, mi-am dat seama ca penisul tau este mic.Eu am un penis de 17.4 cm si un diametru de 16.2 cm. Stii care-i lungimea medie pentru un penis in toata lumea? 14.9 centimetri(cm). El se dezvolta pana cand faci tu 21-22 ani. Daca stai in casa si te masturbe.zi, este posibil, ca in viitor, cand o sa ai o relatie, sa nu te tina mai mult de 2-3 minute. Crezi ca o vei face pe fata multumita? Nu. Ea va rade de tine si-ti va fi rusine sa scoti capul in lume, pentru ca toata lumea va stii cat de "rezistent" esti tu. Penisul se dezvolta mai bine in timpul actului sexual. Atunci cand tu te masturbe.zi, penisul tau devine din ce in ce mai mult de starea "fleasca" si atunci tu o sa devii disperat ca penisul tau este mic si etc, etc. Femeile sunt mai mult impresionate sau interesate de diametru fata de lungime. Deci nu te mai pacali cu lungimea. Daca ai un penis de 15 cm in lungime si 13 in diametru, este destul. Pana si cuvantul "mas. turbezi", daca indepartam mas, observam ca ramanem cu turbezi, un cuvand folosit pentru animale. Asta esti tu, un animal.