| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua ma numesc ana si am si eu o intrebare luna trecuta mi-a venit ciclu normal luna asta mi-a venit pe 22 dar mi-a curs foarte putin cateva picaturi mentionez ca nu mam protejat si sunt nedumerita ca si mama cand a fost gravida cu fratele meu i-a venit ciclu pana la patru luni bine ca nu mult se poate sa fiu gravida ma doare si rau burta si nu ma doare jos ci toata burta va rog sa-mi raspundeti cu multumiri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi insarcinata si acea mica sangerare sa fie o sangerare de implantare in uter a produsului de conceptie. fa-ti un test de sarcina din urina de dimineata si daca e negativ, du-te la medic pentru a afla cauza durerilor si a dereglarii menstruatiei.

| JustMeFlory a răspuns:

Nu'ti pot spune exact! nu stiu cand anume ai facut'o, daca a ejaculat in tine etc! Sfatul meu ar fi sa te duci la farmacie si sa iti cumperi un test de sarcina! nu costa f mult, intre 6-10 ron! bafta!

| malecsia a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina... s-ar putea sa si te influentezi singura psihologic si sa ai simptomele unei sarcini... cel mai sigur e sa faci testul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un test de sarcină și suplimentar un control de specialitate (ginecologic) sau poate ești și răcită.
Dacă nu te protejezi, de ce ești așa mirată?
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ar fi sa faci un eco sau un consult ginecologic, picaturile care au curs pot fi si de la o sarcina se zice ca te insemneaza