| anonim_4396 a întrebat:

Mă numesc Oana. Vă scriu acest mesaj cu o mare durere în suflet şi am o mare rugăminte. Am o nepoţică de 10 anişori bolnavă de leucemie acută. Fac apel către toţi oamenii de bună credinţă pentru a mă ajuta în acest caz umanitar.
Dacă aveţi o posibilitate sau dacă ştiţi pe cineva care să ne ajute cu ce sumă se poate, şi 50 RON sunt bineveniţi. Astfel o să avem puterea de a merge mai departe. Puţin de la fiecare, poate se va strânge o sumă mai mare să salvăm şi acest copil nevinovat.
Îmi cer scuze că am îndrăznit, dar nu mai ştim încotro s-o luăm.
Am făcut acest apel cu speranţa că va fi bine.
Vă mulţumim!

RO21RNCB0023074211430001

Aştept un răspuns de la dvs. pe adresa de e-mail poana54@yahoo.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dirigus a răspuns:

Cei de aici va vor ajuta cu ce poate fiecare, dar incercati si la un post de televiziune.Si aici si acolo banii se vor stringe.Incercati sa luati legatura cu administratorul site-ului ca intr-un fel sa va faca reclama pentru ca lumea sa va vada.Sanate si multa fericire pe chipurile si in sufletele voastre va doresc!