| flori_4695 a întrebat:

Buna ziua!
ma scuze ca va deranjez as dori sa stiu si eu cat trombostop trebuie sa ia bunica mea daca i-a iesit inr 1, 18? am fost la 2 doctori si nici ei nu au stiut sa ne dea un rezultat. ne-a spus fiecare diferit! ast raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sema a răspuns:

Mergi la al treilea si la al patrulea. Tu chiar vorbesti serios? Vrei dozaj de medicamente de pe net?
Get real!