| seby15 a întrebat:

Marti am fost operat de varicocel, si am avut anestezie spinala. De 3 zile vomit tot ce mananc..si am diaree....nu pot manca nimic pentru ca vomit. Maine ma duc la control.dar pana atunci ce fac? E normal? Nu am nici pofta de mancate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DanPunky a răspuns:

Am patit acelasi lucru dupa operatia mea. banuiesc ca ai mancat cruditati happy incearca lapte / ceai cu ceva paine prajita