| Eddy1995 a întrebat:

nu de mult am observat ca nu mai cresc deloc in inaltime, adica nu ma dezvolt deloc pe 13 iunie am facut 15 ani. Sa va zic pe picioare observ ca nu vrea sa creasca parul decat foarte putin care este un fel de galbui adica nu negru. Am observat ca nu cresc deloc in inaltime adica am 1.51m si sunt foarte mic adica am si o greutate de 75 de kg, si vad ca nu cresc deloc in inaltime, penisul nu mi s-a dezvoltat deloc. Nu inteleg ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi si cere sfatul unui medic.

| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

In 13 iunie este si ziua mea, in legatura cu aceste problem ale tale trebuie sa intrebi un doctor cu ce crème sa te dai ca sa evoluezi, asa iti va spune toata lumea!