| xBoyka a întrebat:

Pana la ce varsta se afla un baiat in crestere?
Eu mai am 3 luni si fac 17 ani, 1.72 inaltime si 57kg
De la 13 ani nu m-am mai dezvoltat absolut deloc sunt exact la fel doar ca m-am definit putin din punc de vedere muscular doarece fac sport (nu sala de forta)
Mai am fro sansa sa cresc sau asa voi ramana, CE SE INTAMPLA CU MINE DE NU MA DEZVOLT NORMAL?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Pana in jurul varstei de 20 de ani.Pentru crestere in inaltime axeaza-te pe sporturi de extensie a coloanei:inot, volei, baschet sau cel putin tractiuni la bara.Succesuri si bafturi! happy