| anonim_4396 a întrebat:

nu stiti careva ceva pilule pentru ca sa te faca sa fii mai relaxat, sa nu ai emotii.asta mi se intampla cand sunt uneori intr-o colectivitate, sau cand stau in fata mai multor oameni! daca stiti careva ceva metode ca sa ma faca sa ma simt mai bine in acele situati! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Acidacetilsalicilic a răspuns:

Ce zici de-o Aspirinina?!

| AnnielaIoana a răspuns:

Poti lua Cocculine, te va linisti.Este un produs homeopat si se elibereaza fara prescriptie medicala.Se administreaza 1 comprimate de 3 ori pe zi.

| andreeacarmenpristavu a răspuns:

Si eu am patit la fel, dar am luat extraveral de vreo 2 ori, iar de atunci nu mai am probleme

| ღDixiine00 a răspuns:

Stapaneste-ti emotiile, fii calm. Nu ai de ce sa ai emotii, doar sunt si ei niste fiinte ca tine. Spune in gand " E ok, sunt calm, nu o sa se intample nimic ". Si eu am trecut prin asta si acum e floare la ureche daca vorbesc cu niste oameni sau daca stau cu ei. Fii calm, respira adanc si totul va fi bine. Succes big grin