| Miihaa a întrebat:

De ce multor oameni le este greu sa faca un copil?

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

La a fi greu la ce te referi? Poate ca le este greu din punct de vedere financiar si ei macar se gandesc la viitorul copilului cand au de gand sa il faca daca au sau nu posibilitatii.Sau te referi la un cuplu care intreadevar i-si doresc un copil si nu ca le este greu sa il faca poate ca ei sau unul din ei are unele probleme sau nu-s compatibilii sa conceapa un copil.

| Violleta2022 a răspuns:

Cum adica le este greu?

| vocea a răspuns:

Pentru ca nu vor, este decizia lor daca vor sa faca sau nu, si asa sunt o gramada de copii abondonati de la casa de copii de catre chestile acelea numite mame.

Răspuns utilizator avertizat
| TheSuspect a răspuns:

"ROMANIA este raspunsul"