| vladeduard2000 a întrebat:

Buna ziua
Pe 13 septembrie am reusit sa-mi fracturez clavicula, am stat o luna cu un fel de fasa. Inainte de asta eu faceam sala de forta si de cand mi-am scos fasa au trecut aproape 2 luni.
Intrebarea mea este daca ma pot reapuca de sala dupa astea 2 luni sau trebuie sa mai astept?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai asteaptă cîteva luni, cel mai bine reapuca te din primăvară de sală nu forța lucrurile.

| Samariteanul a răspuns:

Mai asteapta putin sa te asiguri ca nu o sa apara probleme pe viitor.Ca sa faci totusi ceva miscare ai putea sa te apuci de exercitii mai simple ca sa te refaci cat de cat si dupa, in timp vei redeveni la fel.