| AndreeaAlexy123456 a întrebat:

Buna ziua/seara as vrea sa stiu cum se poate face laringita? cum se poate vindeca? va rog ajutati-ma astept raspunsuri! rapid va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi toate detaliile la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/laringita

Toate cele bune.

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru bursuc001):

Multumesc frumos

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreeaAlexy123456):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru bursuc001):

Si tie la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru AndreeaAlexy123456):

Mersiwinking

| AndreeaAlexy123456 explică (pentru bursuc001):

Cu placerewinking