| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua/seara. De o luna am tusa, din senin.Nu ma doare gatul, nimic nu ma doare. Parca nu sunt racit. Tusesc, dar nu uscat. Ce este asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doinitza94 a răspuns:

Ohh,pai cum, tusesti de o luna si nu ai mers la medic?
Fugi la medicul de familie, sau la pulmonolog si o sa iti spuna cu precizie ce ai si ce trebuie sa faci ca sa iti treaca.

(Poate fi o alergie, daca nu te doare gitul, nu ai nasul infundat si toate alea)

2 răspunsuri:
| roxaa15 a răspuns:

Mai eu cand am probeme de genu iau sirop de patlagiana- e natural si pe mine m-a ajutat

| leacuri a răspuns:

Probleme latente cu plamanii...mergi la un homeopat!