| bebe1000 a întrebat:

stie cineva daca boala pe care o am : semi pareza la ochiul stang se poate vindeca? Daca da unde? la ce clinica/spital si cat ar costa aceasta operatie... Mentionez ca am 19 ani iar la 4 ani am facut o operatie ratata la un spital de stat din Bucuresti cei de acolo nu stiu daca au mintit sau nu dar mi-au spus ca dupa varsta de 18 ani as putea sa mai incerc odata se poate? Exista vreo sansa sa ma vindec?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Stiu ca acest raspuns nu te va ajuta, dar poti sa imi spui simptomele acestei boli?