| Catana09 a întrebat:

stiti cumva cum se numeste unguentul cu venin de vipera care sa gaseste si la noi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| otypa a răspuns:

Kovitox

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La noi nu cunosc sa existe vreun unguent fabricat din venin de vipera.
In china, rusia, ungaria etc sunt asemenea produse.
Produsul din Ungaria se numeste "KOVITOX" si se foloseste pentru relaxarea musculaturii.

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Viprosal, dar nu stiu daca e in magazine. Rusii/moldovenii care veneai in piete, diferite tarabe aveau

| Alchem1st a răspuns:

Unguentul Viprosal este cu venin de vipera (tub de 50gr) - referitor la acesta rog sa ma contactati la nr. 0742-271-040.