| Atodiresei_Daniel_1996 a întrebat:

Sunt dreptaci si am o problema..nu pot sa incordez mana dreapta, dar pe cea stanga pot.Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Marian9978 a răspuns:

Te sfătuiesc sa consulți un doctor, e cel mai bine.

| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Prea multa ****(iti dai tu seama laughing)))]. Lasand gluma la o parte ar trebui sa vizitezi un doctor.