| WebEye a întrebat:

Am o problema, tricepsul de la mana dreapta este cu vreo 40% mai mare decat cel de la mana stanga...si nu stiu de ce, nu mi-am antrenat niciodata tricepsul, si acum de cand mil antrenez de vreo 1 luna lucrez cu amandoua mainile nu numai cu una,tin sa anunt ca si inainte era mai mic nu numai acum de cand merg la sala...ce sa fac? Am incercat azi sa fac triceps numai cu mana stanga dar e foarte greu, mai ales ca sunt dreptaci, si faceam cu 5 kg(gantera).Ce sa fac sa il fac la fel de mare ca si pe cel de la mana dreapta?;((

Răspuns Câştigător
| Alexu7194 a răspuns:

Da,pai trebuie sa faci mai multe repetari cu stanga decat cu dreapta si la biceps si la triceps pentru ca tu daca esti dreptaci e normal sa te folosesti mai mult de mana dreapta in final baga 2-3 repetari in plus cu stanga chiar mai multe daca e nevoie. Baftawinking

4 răspunsuri:
| Lyoto a răspuns:

E ceva normal din cauza masturbarii

| WebEye explică (pentru Lyoto):

Asa m-am saturat de idioti ca si tine care dau comentarii numa asa ca sa se afle in treaba...

| Alexu7194 a răspuns:

Am o intrebare pentru tine, ai avut vreodata mana stanga in ghips? astept sa imi raspunzi si dupa iti rasp la intrebare

| WebEye explică (pentru Alexu7194):

Nu bro, nu am avut mana in ghipswinking