| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am 17 ani si fumez de la 14. Fumez destul de mult, uneori chiar si 10 tigari pe zi, am si un aparat glo si fumez din el doar acasa. Cand fumez din glo nu am nimic, dar cand fumez tigari normale incepe sa mi tremure mainile. Tin sa precizez ca imi tremura doar cand fumez si tremura destul de tare si dupa ce termin tigara mai tremur doar 5 minute maxim si dupa imi trece, stie cineva de la ce si ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai sistemul nervos afectat, ca tremuratul ala nu este nromal.
Opreste imediat fumatul si mergi al medic pentru invetsigatii medicale.

| Sekim a răspuns:

„ Imi tremura doar cand fumez si tremura destul de tare si dupa ce termin tigara mai tremur doar 5 minute maxim si dupa imi trece ". Si apoi intrebi :,, Stie cineva de la ce si ce as putea sa fac "? Circar rolling on the floor. Lasa te de fumat ca nu e cool si acum vezi asta chiar pe pielea ta, la propriu.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

O sa tremuri până nu o sa mai tremuri deloc Doamne ferește atunci te vad eu aruncă pachetul de țigări și nu mai fuma câți distruge sănătatea și uite în ce haluri ajungi și te bată treaba ta eu ți-am zis dacă faci ambiție în prostie o sa tot tremuri

| Michele7 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să renunți la țigări dacă vrei să nu te trezești și cu alte surprize! clown