| apple123 a întrebat:

Buna ziua TPU. Am asa o intrebare, ultima vreme nu ma simt prea bine parca am ceva pe suflet nici nu stiu cum sa va explic, o pata pe suflet...In ultima vreme am inceput sa ametesc si de la aceasta ameteala parca imi pare ca o sa imi pierd cunostinta si imi incep a amorti mainele si in jurul gatului... Poate fi de la un stres? (si am mai observat aceasta ca este dupa ce fumez) Ma mai gandesc ca poate sa fie de la o sperietura grava sau de la vreun stres. Mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O posibila anxietate nu mai fuma caci iti face rau la anxietate, fumul afecteaza sistemul nervos, evita si energizantele, cafeina, cola, excitantele deci lasa tigarile la o parte bine ar fi sa le lasi de tot.

| Teo29 a răspuns:

Seamana mai mult a problema cervicala. Mergi la dr. neurolog!
Nu te trata dupa net...

| laurentiutirei a răspuns:

Du-te la medic